Produkty i usługi

  Biuro Podróży Flyway Travel zostało założone w 1997 roku i od początku prowadzone jest przez osoby mające duże doświadczenie w zakresie obsługi turystycznej.  

W naszym biurze dokonają Państwo zakupu biletów lotniczych oraz uzyskają Państwo wszelkie niezbędne informacje na temat warunków lotu. Międzynarodowa Akredytacja IATA to gwarancja nie tylko profesjonalnej obsługi, ale także możliwość wyszukania dla Państwa nie tylko najtańszego biletu, ale i najlepszego w swojej grupie, wraz z możliwością dokonania rezerwacji i zakupu on-line.

Jako partner bardzo wielu organizatorów wypoczynku z kraju i zagranicy, dzięki sprawdzonej kadrze pracowników gwarantujemy profesjonalny poziom usług, a tym samym pełną satysfakcję swoich klientów.

biuro

Posiadamy w swej ofercie wiele imprez wyjazdowych do niemalże każdego zakątka świata. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Sprawimy by Państwa marzenia i wyobrażenia o nowoczesnym podróżowaniu urzeczywistniły się.

Umożliwiamy także zainteresowanym dokonanie rezerwacji hotelu, samochodu w systemie on-line, a także dopełnienie wszelkich formalności związanych z uzyskaniem wiz do wszystkich krajów świata, które tego wymagają, zarówno turystycznych, jak i służbowych.

Nie brakuje u nas też bogatej oferty promowej, ubezpieczeniowej, czy też możliwości zakupu biletów autokarowych do niemalże wszystkich krajów Europy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 


Copyright © Flyway.pl 2011